Wrzesień - start sezonu
Dodane przez elRojo dnia Wrzesień 08 2013 19:09:01
Jak zwykle rozpoczynamy we wrześniu sezon spotkań z grami planszowymi. Niestety tym razem jest skromniej. Mimo częstych naszych apeli i tłumów ludzi na spotkaniach, szeregi osób na wspierających się nie powiększają i jest nas coraz mniej. Ludzie się wykruszają a osób zaangażowanych w tworzenie jest mało. Więcej osób jest nastawionych na korzystanie niż na organizowanie. Dlatego zaczynamy skromnie i jednocześnie zachęcamy do przyłączenia się do nas, do wspólnego tworzenia, pracy i organizacji. Wyjdźmy z naszym hobby do ludzi, zorganizujmy scenę graczy w Szczecinie. Zapraszamy do zostania Sympatykiem lub wstąpienia w nasze szeregi.

Plan na wrzesień:
28 września Spotkanie nad Planszą - sklep Fenix godz 17- ? w planie oprócz grania min dwa turnieje gry Labyrinth dla początkujących i zaawansowanych. Nagrody od wydawnictwa Let's Play.

Spotkanie nad planszą - otwarte spotkanie w którym gramy tak długo jak damy radę a niepełnoletni do 21:00. Gry wybieramy wcześniej oczekując Waszych propozycji. Stale są dostępne i można zagrać w gry najlepszych wydawnictw polskich.