Czy czekam na coś z Gen Conu ?
Dodane przez elRojo dnia Sierpień 14 2014 17:16:00
Za Wielką Wodą lada moment wystartuje największe święto graczy Gen Con. Jak co roku na ta datę czekają dystrybutorzy aby zalać rynek amerykański nowymi produktami i zrobić prawdziwą kasę. W tym roku także nasz rodzimy Portal ma swoje stoisko i życzymy mu sukcesu oraz trzymamy kciuki. Jednak dla mnie osobiście znaczenie mają tylko tytuły które się ukażą na imprezie. Będzie ich ponad setka ale ja czekam na o wiele mniej:

Nowa odsłona gry karcianej o mechanice "deck building" znanej nam z poprzedniej rewelacyjnej odsłony Marvelowej. Tym razem opartej na filmach Alien. Mniam.


Kolejna część rewelacyjnej Pathfinder Adventure Card Game tym razem na morzu, statki, piraci, rekiny, rum i drewniane nogi :)
Nieźle zapowiadający się w pełni kooperacyjny "dungeon crawler" na Dzikim Zachodzie. Brakuje mi gier w tym klimacie a penetrowanie podziemi z rewolwerem będzie miłą odmianą od siekania orków mieczem.Rozszerzenie do DC Comics Deck Building Game wprowadzające kooperacje do rozgrywki. Wreszcie superbohaterowie będą razem zwalczać całe to zło w dziwnych ubrankach. ;)

Nowa karcianka w świecie znanym w naszym kraju od lat. Tym razem jako grupa runerów razem ruszamy na run. Metarasy, broń strzelecka, wszczepy, magia, duchy, hackowanie :)